Mielno stolicą Nordic Walking

Do pierwszej majówki czasu coraz mniej, dlatego gościnna Gmina Mielno już dziś zaprasza do spędzenia weekendu nad Bałtykiem!

Wspólnie z Polską Federacją Nordic Walking Gmina Mielno organizuje inaugurację pucharu Polski właśnie w Mielnie i to już 29 kwietnia br. Na wszystkich przybywających do Mielna w tym czasie przygotowaliśmy wiele atrakcji.
Puchar Polski Nordic Walking w Mielnie to nie tylko ogromne wydarzenie sportowe, ale też rodzinna impreza dla wszystkich pokoleń w tym wiele atrakcji dla dzieci! Na scenie wystąpią m.in. mieleńscy karatecy, muzyczne zespoły młodzieżowe oraz zespół „Kowalski” grający muzykę z pogranicza rocka i popu znany z takich przebojów jak Irlandia Zielona, Monte Cassino czy Marian. Przygotujcie się na dużą dawkę dobrej zabawy!

Zaczynamy 29.04. (sobota) o 9:30 na deptaku przy ul. Kościuszki.

Na turystów z całej Polski czeka również bogata oferta miejsc noclegowych, jeśli nie macie pomysłu który obiekt wybrać warto skontaktować się z Punktem Informacji Turystycznej w Mielnie tel. 94 31 89 955 a my na pewno pomożemy znaleźć odpowiednie miejsce. Na okres weekendu majowego wielu kwaterodawców przygotowało, specjalne oferty cenowe! Można też sprawdzić samemu ofertę bazy noclegowej Gminy wchodząc na stronę Centrum Informacji Turystycznej.

więcej informacji dot. programu, trasy i zapisów – link

 

Gegenüber seinen untergebenen zeigt er sich unerbittlich und kalt, die honoratioren der stadt ghostwriter preise www.ghostwritinghilfe.com/ hofiert er, wo er kann

Post Author: PFNW