Nowi INSTRUKTORZY PFNW / WARSZAWA, kwiecień 2018

„Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą”– Harv Eker
W dniach 13 -15 kwietnia 2018 roku w Warszawie odbył się kurs instruktorski organizowany przez Polską Federację Nordic Walking, który poprowadzili Prezes PFNW Olgierd Bojke oraz Trenerka dr Joanna Piotrowska. 3 dni szkolenia pełne fachowej wiedzy z zakresu anatomii funkcjonalnej, fizjologii wysiłku fizycznego, oraz metodyki nauczania.

Zdjęcie użytkownika Polska Federacja Nordic Walking.

Piękne słoneczne dni pełne pozytywnej energii, pokonywania własnych słabości nie tylko na „PREZESOWEJ” GÓRCE. Kurs z fantastycznymi ludźmi, którzy stworzyli niesamowitą atmosferę gdzie był uśmiech, wymiana doświadczeń i chęć bycia w gronie profesjonalnych instruktorów.
Po szkoleniu są już pierwsze przemyślenia, mnóstwo pomysłów na własny plan działania aby osiągnąć cel i rozwijać swój potencjał.

Ten kto ma w życiu swoje „dlaczego”, poradzi sobie z „jak”. Friedrich Nietzsche

Zdjęcie użytkownika Wanda Przybylska.

Zdjęcie użytkownika Polska Federacja Nordic Walking.

Zdjęcie użytkownika Polska Federacja Nordic Walking.

Zdjęcie użytkownika Polska Federacja Nordic Walking.

więcej zdjęć z kursu: TUTAJ

wrażania Uczestnika kursu:

„Miłość każdej rzeczy jest owocem naszej wiedzy o tej rzeczy i wzrasta wraz z pogłębianiem tej wiedzy.” – Leonardo Da Vinci.
Niedosyt i to spory – tak podsumować powinienem szkolenie instruktorskie PFNW.
Ogrom wiedzy, którą mogła nam jeszcze przekazać dr Joanna Piotrowska – skarbnica wiedzy o mechanice ruchu, anatomii, metodykach nauczania i analizie nw – budzi żal, że mogliśmy z niej czerpać tylko 3 dni. Olgierd Bojke, prezes Polska Federacja Nordic Walking – źródło wiedzy o genezie nw, historii i „dynamit” na trenigach terenowych, Marta Radomska – niczym „oko Saurona” badająca mankamenty techniki i podpowiadająca właściwe rozwiązania, grupa PASJA Nordic Walking, z którą mogliśmy odbyć niedzielny trening i wdrożyć w życie część zdobytej wiedzy, świetna grupa ludzi uczestniczących w szkoleniu, którzy w krótkim czasie potrafili zbudować wspaniałe relacje – to są najważniejsze czynniki budujące mój żal, że ta chwila trwała tak krótko.
Niezapomniane trzy dni szkolenia i uzupełniania wiedzy. Piątka częstochowskich vikingów podejmujących rękawicę szerzenia kaganka nordicowej oświaty.
Ponadto budujące i bardzo motywujące słowa, jakie miałem nieskrywaną przyjemność usłyszeć od Asi na koniec szkolenia, to był ogromny zastrzyk energii. Chciałoby się rzec chwilo trwaj …
Już wkrótce ruszamy jako część ogromnego projektu upowszechniania nordic walking, niespotykanego w swym rozmachu na świecie.

Daniel Wojtasiński

 

Post Author: PFNW