Fizan partnerem Polskiej Federacji Nordic Walking

Włoska marka Fizan Partnerem Polskiej Federacji Nordic Walking!

 

W marcu br. PFNW podpisała umowę współpracy z Sport Concept Group Polska Sp. z o.o. Sport Concept jest Przedstawicielem i Dystrybutorem marki Fizan na Polskę. Na mocy umowy zawartej na najbliższe 3 sezony (2020, 2021, 2022) marka Fizan staje się Partnerem Polskiej Federacji Nordic Walking!

Fizan to jeden z wiodących producentów m.in. kijów do Nordic Walking.

W ramach współpracy Fizan zapewni wsparcie merytoryczne w zakresie doboru sprzętu dla przedstawicieli PFNW, zawodników imprez oraz uczestników zajęć prowadzonych przez PFNW.

Na podstawie zawartej umowy PFNW będzie również mogła zaoferować sprzęt marki Fizan w atrakcyjnych warunkach cenowych posiadaczom Karty Członkowskiej PFNW, ale również uczestnikom zawodów, czy innych imprez organizowanych przez PFNW.

Wspólne plany Fizan i PFNW to również organizacja różnych konkursów i licznych atrakcji dla społeczności „Nordicowej”.

Kilka słów o naszych nowych Partnerach:

FIZAN
Domenico Fincati założył firmę FIZAN w 1947 roku, tym samym stając się pierwszym producentem aluminiowych kijków narciarskich na świecie. Firma znajduje się we Włoszech, godzinę od Wenecji, gdzie określenie „Made in Italy” oznacza pełną kontrolę  nad wszystkimi procesami produkcyjnymi. Firma ze szczególną dbałością przestrzega wszystkich norm Europejskich dotyczących użytku szkodliwych tworzyw i substancji.

Przez około 10 lat FIZAN inwestował w systemy fotowoltaiczne, dzięki czemu stało się samowystarczalne w 60% swoich potrzeb i przy okazji uniknęło około 25,000kg szkodliwych emisji C02.

SPORT CONCEPT
Jesteśmy polską firmą będącą dystrybutorem marek Swix i Fizan. Zatem możemy pochwalić się największymi stanami magazynowymi w kraju. W szerokim asortymencie znalazł się profesjonalny sprzęt oraz akcesoria na lato i na zimę. Sport Concept to sprzęt dla miłośników Trekkingu oraz Nordic Walking, jak również dla wielbicieli zimowego szaleństwa.

https://sportconcept.com.pl/
https://sportconcept.pasaz24.pl/
https://www.facebook.com/SportConceptGroupPolska/

 

 

Post Author: PFNW