Konkurs „Wygraj kije Fizan”

Zaczynamy cykl konkursów, w których do wygrania będą nowe kije włoskiej marki Fizan!

 

Konkurs Fizan

Fundatorem nagród jest Sport Concept – Partner Techniczny Polskiej Federacji Nordic Walking!

Konkursy będą polegały na udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na proste pytania dotyczące naszych imprez oraz marki Fizan.

Gotowi? Pierwszy konkurs już wkrótce. Obserwujcie nasz fanpage: https://www.facebook.com/pfnw.eu/

Nagrody:

Kije Fizan Revolution – charakterystyka:

typ: kije Nordic Walking / regulowane
materiał: aluminium 7075
średnica: 16/14 mm
waga: 205g
regulacja długości: 58 – 130cm
Lever Locking System
rękawiczki – FR3 Strap System
ostry grot
ergonomiczna rękojeść (korek + tworzywo sztuczne)
wysoka jakość wykonania
komplet wzmacnianych nakładek gumowych gratis
pokrowiec na kije

LEVER Locking System – prosty i lekki system blokujący. Mniejszy niż podobne systemy na rynku a jednocześnie trwały i łatwy w obsłudze. Mechanizm ten jest bardzo intuicyjny i oferuje pewną stabilność ,dzięki aluminiowym elementom a zredukowane wymiary utrzymują perfekcyjną równowagę kija podczas użytku.

FR FAST RELEASE System – system szybkiego i praktycznego wypięcia rękawiczek.

ALUMINIUM

FIZAN korzysta tylko z najlepszych stopów aluminium na rynku: 7001 oraz 7075. Te dwa materiały pozwalają naszym produktom osiągnąć odpowiednią grubość i wytrzymałość.

LASEROWE OZNACZENIA WYMIAROWE

FIZAN to jedyny producent oznaczający wymiary na kiju przy użyciu lasera. Ten proces gwarantuje niesamowitą wytrzymałość podczas użytku.

UCHWYTY

FIZAN stale szuka nowych sposobów na ulepszenie swoich produktów. Naszym celem jest funkcjonalność i wygodę użytkowania. Dlatego korzystamy z najlepszych materiałów – lekkich i komfortowych.

Made in Italy

Domenico Fincati założył firmę FIZAN w 1947 roku, tym samym stając się pierwszym producentem aluminiowych kijków narciarskich na świecie. Firma znajduje się we Włoszech, godzinę od Wenecji, gdzie określenie „Made in Italy” oznacza pełną kontrolę nad wszystkimi procesami produkcyjnymi. Firma ze szczególną dbałością przestrzega wszystkich norm Europejskich dotyczących użytku szkodliwych tworzyw i substancji.

Przez około 10 lat FIZAN inwestował w systemy fotowoltaiczne, dzięki czemu stało się samowystarczalne w 60% swoich potrzeb i przy okazji uniknęło około 25,000kg szkodliwych emisji C02.

Regulamin konkursu: regulamin-konkurs-fizan

 

Post Author: PFNW