I Mistrzostwa Polski w Ultramaratonie Nordic Walking

I Mistrzostwa Polski w Ultramaratonie Nordic Walking

            W dniu 29 września 2018 zapraszamy do zielonego   zakątka Śląska  czyli do Lublińca- ziemia lubliniecka to pola, drewniane kościółki , ale również przepiękne lasy  na terenie, których zostaną rozegrane I Mistrzostwa Polski w Ultramaratonie Nordic Walking .

     Organizatorem zawodów jest : Nordic Walking Lubliniec, Unia Miast, Starostwo Powiatowe Lubliniec, Nadleśnictwo Lubliniec, Nordicus Strzybnica Timekeeper- elektroniczny pomiar czasu

Patronem zawodów jest Polska Federacja Nordic Walking

Miejsce: Polana przy Leśniczówce Lubliniec https://www.google.pl/maps/@50.6519303,18.6657989,520m/data=!3m1!1e3

Biuro zawodów w dniu 28 września otwarte od godziny 17:00 do 22:00 w Hotel Zamek Lubliniec ulica Grunwaldzka 48- szczegóły w recepcji hotelu .

Biuro zawodów otwarte w dniu zawodów od 5:30 do 6:30 na Polanie przy Leśniczówce.

Zamknięcie rejestracji w dniu 23.09. 2018 roku. Po tym terminie nie będzie możliwe zapisanie się indywidualnie i sztafet. Wpisowe obejmuje: koszulkę, ubezpieczenie, obsługę medyczną, posiłek regeneracyjny, prysznic – oddalony około 700 metrów od mety, dwie strefy bufetu na trasie zaopatrzone w napoje, banany, czekoladę i inne. Zawodnicy indywidualnie muszą odebrać pakiety startowe osobiście. Za sztafety może odebrać jedna osoba- kapitan drużyny.

Trasa będzie wiodła leśnymi duktami   start   i meta zaplanowane są na Polanie przy Leśniczówce. Do przejścia indywidulanie  będzie 8  pętli o  długość 7000 metrów, a dla zawodniczek zawodników startujących  w sztafetach dwie pętle po 7 km rywalizację na   56  km poprowadzi -pierwsza pętla- ‘’Zając’’, trasa będzie oznaczona,  a w newralgicznych punktach będą znajdowały się osoby z obsługi zawodów. Wszyscy zawodnicy startujący w zawodach będą ubezpieczeni nie zabraknie obsługi medycznej, na 3,5  km i na start/meta będą dwa punkty żywieniowe. Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkową statuetkę  za start w zawodach, a zwodnicy i sztafety, którzy/re zajmą miejsc od 1-3 statuetki. Nie zabraknie oczywiście poczęstunku po zawodach  oraz   nagród losowanych wśród wszystkich uczestników.

Baza noclegowa:

Hotel Zamek Lubliniec

Hotel Alhar

Karczma Koszwice

Hotel Lubex Lubliniec

Post Author: PFNW