Biomag partnerem w roku 2018

Z uwagi na Wasze liczne kontuzje oraz fakt, iż nordic walking jest doskonałą formą rehabilitacji, podjęliśmy współpracę z firmą BIOMAG, która będzie widoczna przede wszystkim na Pucharach Polski Nordic Walking 2018 serwując i zasilając punkty regeneracyjne wyposażone w sprzęt Biomag

krótka charakterystyka firmy:
Firma Biomag należy do najszybciej rozwijających się producentów urządzeń medycznych na rynku fizykoterapii – ponad 30 krajów na świecie, 26 lat na rynku i opatentowana technologia Terapii Pulsacyjnej 3D, wykorzystująca pole magnetyczne i światło spolaryzowane. Urządzenia Biomag znajdziecie w gabinetach rehabilitacyjnych, ale przede wszystkim przeznaczone są do użytku domowego, ze względu na intuicyjną obsługę, trwałość oraz wysoką skuteczność.
Jakich korzyści mogą spodziewać się sportowcy korzystający z terapii?
-zwiększenie wydolności organizmu;
-odbudowa tkanek narażonych na długotrwały wysiłek;
-działanie przeciwbólowe i przeciwobrzękowe;
-odżywienie stawów i regeneracja tkanki chrzęstnej poprzez syntezę kolagenu;
-przyspieszony proces gojenia i regeneracji po urazach, zwichnięciach czy złamaniach;
-wzmocnienie kości;
-lepsza przemiana materii;
Bliżej z produktami i zespołem Biomag będziecie mogli Państwo zapoznać się podczas cyklu Pucharu Polski Nordic Walking, na specjalnie przygotowanych stanowiskach zdrowotnych.
Mamy wielką nadzieję, że rok 2018 przyniesie Nam dużo wspólnych wyzwań oraz upłynie pod znakiem owocnej współpracy. Do zobaczenia już 05.05 w Mielnie na pierwszej imprezie Pucharu Polski w tym roku.
Dowiedz się więcej: www.biomag.pl

zapisy do zawodów:

 

Post Author: PFNW